Шановні колеги та учні!

Вітаю Вас на моєму сайті!

Буду рада, якщо знайдете для себе корисну інформацію!

Бажаю успіху!

Сторінка випускника

Шановні учні групи №12!



ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ  відбудеться  15 ЛЮТОГО 2017 РОКУ.

Дипломні роботи здаємо до 15 січня 2017 року.

Вимоги до написання письмової атестаційної роботи.
Титульний лист та пояснювальна записка оформлюються згідно до вимог ГОСТ 2.105-95 і методичних вказівок до оформлення текстової документації СТУ2.001-01 (сторінки тексту повинні відповідати формату А4, як виняток, для ілюстрацій таблиць та роздруківок формат АЗ).
Вимоги до комп’ютерного набору : шрифт – TimesNewRoman, розмір шрифту - 14,  інтервал – 1.15. Загальний  обсяг підсумкової атестаційної роботи  згідно інструкції про порядок проведення випускної державної атестації  в ПТНЗ встановлено 30-40 сторінок.
Пояснювальна записка повинна бути представлена в обкладинці.
Першим аркушем документа є титульний аркуш, оформлений за ГОСТом 2.105-95.
Для титульного аркуша, як і для наступних робиться рамка, але штамп (основний напис) не ставиться.
Другим аркушем є завдання, затверджене заступником директора з  НВР та головою методкомісії. Відхилення від завдання не дозволяється.
Пояснювальна записка має спеціальний розділ "Зміст". Згідно ГОСТ 2.105-95, "Зміст" розміщується на першому текстовому аркуші, а при необхідності і на наступних за ним. Назву "Зміст" пишуть з. абзацного відступу і крапку в кінці заголовку не ставлять. Під заголовком перераховують номери розділів та підрозділів пояснювальної записки І вказують номери аркушів. Назви, що входять в зміст, записують строковими літерами, починаючи з прописної.
Штамп в розділі "Зміст" ставлять висотою 40 мм; по формі 2 (ГОСТ 2.104-81) на першому текстовому аркуші, на наступних за ним аркушах на 15 мм по формі 2А (ГОСТ 2.104-81).
Всі аркуші, записки повинні бути пронумеровані. Номери аркушів проставлять в основному написі. Підрахунок починають з титульного аркуша (на якому номер не ставиться) .
Виклад тексту звичайно починають з "Вступу" . Заголовок "Вступ" пишуть симетрично тексту з прописної літери, крапку з кінці не ставлять .
З кінці записки приводять перелік використаної літератури. Заголовок "Література" пишуть симетрично тексту з прописної літери, крапку в кінці не ставлять. В' переліку літератури кожному виданню присвоюється порядковий номер. Вказується автор, назва літератури, місто і назва видання, рік видання.
Помилки, описки, графічні недоліки, пошкоджені аркуші текстових документів, помарки та сліди не повністю вилученого попереднього тексту (графіки) не допускаються.
Кожен аркуш (формату А4) повинен мати рамку з полями зліва для підшивки 20 мм; зверху, справа, знизу по 5 мм. Відстань від рамки, а знизу від основного напису, до меж тексту повинна бути: зверху і знизу не менше 10 мм, ліворуч -не менше 5 мм, праворуч не менше 3 мм.
     Прізвища, назви організацій і фірм, назви виробів проводять мовою оригінала.
Заголовки розділів друкуються на окремих аркушах . Вимоги до комп’ютерного набору : шрифт – TimesNewRoman, розмір шрифту - 36,  інтервал – 1.15. Розділи нумеруються римськими  цифрами. Титульний лист заповнюється за формою приведеною у додатку 1.
Ілюстрації, таблиці і формули нумеруються арабськими цифрами в межах розділу (наприклад, 2.1). Позначення, ілюстрації (рис.2.1) розміщують нижче пояснювального напису, таблиці (табл.2.2) - у правому верхньому куті, номер формули в дужках - з правої сторони листа на рівні ' формули. Ілюстрації, таблиці можуть приводитися в додатках.
Ілюстрації повинні мати назву, при необхідності підрисунковий текст, що розміщують під ними.
  

Зміст (орієнтовний)
 письмової атестаційної роботи для професії
« Електрогазозварник»

Титульний лист  ( додаток 1)

Бланк завдань ( додаток 2)

Зміст

ВСТУП ( 1 арк.)
-         Історія розвитку галузі


РОЗДІЛ  І. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА ( 4 арк.)
1.1.Коротка характеристика підприємства, на якому учень проходить переддипломну виробничу практику;
1.2.Коротка характеристика технологічного процесу;
1.3.Перспективи розвитку галузі;
1.4.Кваліфікаційна характеристика професії.



РОЗДІЛ  ІІ. ТЕХНОЛОГІЧНА  ЧАСТИНА ( 15-20 арк.)
2.1.  Технологічна картка процесу, ескіз виробу;
2.2.  Організація робочого місця зварника;
2.3.  Матеріали для зварювання;
2.4.   Технологічний процес виготовлення деталі;
2.5.   Дефекти та контроль якості;
2.6.   Нормування робіт;
2.7.    Інтеграція професії.


РОЗДІЛ  ІІІ. ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА( 1-2 арк.)
3.1.Опис сучасних технологічних процесів, високопродуктивних раціональних прийомів та методів праці;
3.2.Визначення  економічної ефективності від впровадження нового (удосконаленого ) технологічного процесу , передових прийомів праці.


РОЗДІЛ  ІУ. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ( 3-4 арк.)
4.1.Стосовно теми;
4.2.Інтеграція професії.


ЛІТЕРАТУРА

Немає коментарів:

Дописати коментар